Kia XCeed
1.0 T-GDi 120pk ComfortLine | Camera | Navigatie | Apple Carplay/Android Auto | Climate Control | Cruise control | Lichtmetalen velgen
Direct kopen, basisprijs: € 21.490,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.490,-
LEASEPRIJS: € 298,71 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.624,73 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia XCeed |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 T-GDi 120pk ComfortLine | Camera | Navigatie | Apple Carplay/Android Auto | Climate Control | Cruise control | Lichtmetalen velgen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 14 december 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 46.728 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 298,71 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.490,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HXL-68-G |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 573 kg |
| Gewicht: | 1.247 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.820 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 500 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 16"
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- audio installatie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- Climate Control
- Cruise control
- DAB ontvanger
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Extra getint glas
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED koplampen
- LED mistlampen
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Navigatie
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- spraakbediening
- start/stop systeem
- Stoelverwarming
- stuur verstelbaar
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor